Stav stop 27.1. a Polánka Cup 2021

publikováno: 27. leden 2021 23:32, upraveno: 27. leden 2021 23:59

Nahlédnete-li na mapu našich tras, zjistíte, kde se dnes večer náš skútr pohyboval. Zkusili jsme i projet některé trasy v lese - někde se pěkně sklouznete, někde jsou stopy po těžbě, některé úseky jsou stažené (ale s opatrností sjízdné) - do mapy jsme zhruba sjízdnost vyznačili. Ze situace vychází doporučení pro běžkaře - turisty: lesní okruhy si projet, pro běžkaře - sportovce: zvolit spíš Hartvíkovský okruh nebo Jarní (přes Vodici).

Kromě parkoviště v Hartvíkově můžete využít parkoviště na J okraji Blaničky, skútr zajel i k hřbitovu v Pohnání a tradičně je využívána k parkování také náves ve Vodici.

Pro sportovce chystáme 9. ročník Polánka Cupu (závodu v běhu na lyžích klasickou technikou), tentokrát ve virtuální podobě. Během 14-ti dnů, přesně od pátku 29.1. do neděle 14.2. si můžete poměřovat své výkony na Hartvíkovském okruhu, který jsme dnes doplnili o spojku od mostku přes Trnavu k Hartvíkovu. Muži poběží 3 kola, ženy 2 kola, žáci a žákyně od 11-ti let 1 kolo - a vše za nás změří mobilní aplikace "Strava", kterou si zdarma můžete stáhnout do svých telefonů. Podrobnosti přineseme zítra. Snad nám alespoň ten okruh vydrží...