Stav stop 4.12.

publikováno: 04. prosinec 2023 21:12, upraveno: 05. prosinec 2023 10:10

Zítra ráno můžete vyrazit do upravené stopy na 3 různých místech našich tras:
1. Polánka - téměř všechny značené cesty v lese jsou dobře sjízdné, v Hartvíkově jsou upraveny okruhy také pro bruslení v délce 1,7 km a 450 m.
2. Smilovy Hory - z parkoviště se můžete vydat na několik okruhů - na Stojslavice, kolem Hůrky, přes Malý Ježov. Nejdelší okruh má délku zhruba 13 km
3. Oldřichov - Slapsko - na okruh délky 8 km doporučujeme nastoupit v Oldřichově, na jeho severním okraji. Začínající běžkaři zde mají upravené 2 stopy cvičného kolečka, pokročilí mohou pokračovat po polích ke Kahlovicím, lesem k rybníku Hradičný, okruhem mezi Strání a Borovinami zpět k Hradičnému a do Oldřichova.
Zítra (v úterý) večer upravíme navíc okruh u Mladé Vožice od sportovní haly v délce 8 - 9 km směrem na Vrážnou, Bukovou a Řemíčov - zhruba takto
V úterý plánujeme také rozšíříření stop na Polánce o trasu Rodná - Nahořany - Olšiny - K Molovu - Bydlín a ve středu by měl skútr propojit okruhy u Smilových Hor s Polánkou!!! stopou přes Blatnice (Olšiny - rybníky Martínek, Loviště - Pacovská silnice).

Na fotky z našich stop se můžete podívatzde. Budeme rádi,když nám pošlete nějaké další - předem děkujeme!